מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנעולן רכב

 
מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנעולן רכב
Rate this post

אם יצא לכם פעם למצוא עצמכם תקועים מחוץ לרכב שלכם, כאשר המפתח נעול בתוכו, או שאיבדתם את המפתח לרכב, אתם כבר וודאי מבינים את הצורך במנעולן רכב. סיטואציה זו ואחרות, בהן אין לכם דרך לפתוח את הרכב שברשותכם, יכולות להיות מאוד לא נעימות, בלשון המעטה. הניסיון לפרוץ לבד את הרכב עשוי לגרום לנזק מאוד משמעותי לרכב שלכם, ולפגוע בערכו לאחר מכן, במידהותרצו יום אחד למכור אותו.מעבר לכך, מרבית חברות הביטוח לא יכסו את הוצאות אלו, במידה ותחליטו לבצע פריצה באופן חובבני. הזמנת מנעולן רכב היא הדרך הנכונה לפתור את המצב, אך כיצד תדעו במי לבחור? לפניכם דגשים חשובים בנושא

תחומי אחריות של מנעולן רכב

מנעולן רכב הוא איש מקצוע בתחום המנעולנות, אשר מומחה במגוון מנגנוני נעילה של רכבים מסוגי שונים. מנעולן לרכב מכיר את כל סוגי הרכבים, יודע איזה מנגנון נעילה מתאים עבור כל רכב, וכיצד ניתן לפרוץ אותו מבלי ליצור בו נזק. פריצה מקצועית של רכב תשמור על ערכו של הרכב שלכם. בנוסף, אחראי מנעולן הרכב על שכפול מפתחות לרכב, שחזור מפתח במידה ולא קיים מפתח אותו ניתן לשכפל, תיקון שלטי אזעקה לרכב ועוד.

מנעולן רכב מקצועי

לפני שאתם מזמינים מנעולן רכב, חשוב לוודא שאכן מדובר באיש מקצוע, מומחה ומיומן. לא כל מנעולן מתמחה בתחומי האחריות של מנעולן רכב. חשוב לוודא בפניה למנעולן כי אכן מכיר, מנוסה ומקצועי בכל הדרוש לרכב שלכם. גורם נוסף אותו מומלץ לבחור לפני הבחירה היא כמות שנות הניסיון שלו. ככול שלמנעולן הרכב שתבחרו שנות ניסיון רבות יותר, כך יגדלו הסיכויים שהוא מקצועי יותר, ויוכל לפתור עבורכם כל בעיה במהירות וביעילות.

מנעולן מוסמך באישור משטרה

תחום המנעולנות הינו תחום מפוקח. משמעות הדבר היא שעל מנת לעבוד באופן חוקי, צריך מנעולן מכל סוג לעבור הסמכה ולקבל אישור משטרה לבצע עבודות מנעולנות. נושא זה הוגדר כמפוקח לאור הסכנה הקיימת בכך שאנשים יתחזו למנעולנים, ויפרצו לרכבים או לבתים מבלי שנדרשו לכך ע"י הלקוח. המשטרה בודקת כי איש המקצוע אכן מקצועי, ושאין לו רקע או אישום פלילי מכל סוג. למנעולנים ידע רב אשר אם לא משתמשים בו בצורה חוקית יכול מאוד להזיק. מנעולן בחיפה מוסמך ומקצועי לא יהסס לרגע להראות לכם את אישור המשטרה, המותיר לו לעסוק במקצוע זה. לפני שאתם בוחרים איזה מנעולן להעסיק, בקשו מהמנעולנים את אישור זה.

בקשו המלצות ממכרים

בתחום מנעולנות הרכב, בדומה לתחומים אחרים, קשה מאוד לדעת מי מבין בעלי המקצוע אכן מקצועי, ישר ומהימן. אחת הדרכים המומלצות להגיע לאותם אנשי המקצוע הטובים, היא לבקש המלצות מאנשים שאתם מכירים, סומכים עליהם, אשר התנסו בשירו של בעל המקצוע וישמחו להעיד עליו.

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial