כל מה שרציתם לדעת על צילינדר מולטילוק MT5

 
כל מה שרציתם לדעת על צילינדר מולטילוק MT5
Rate this post

המנעול החדש מציג הגנה מירבית המאפשרת לחוש טוב יותר. האם מדובר במוצר מהפכני האם ביכולתו להיות טוב יותר משאר המנעולים – בדקנו.

ענף המנעולנות הינו ענף שאינו קופא על השמרים אלא מתפתח כל הזמן, ולכן היום ניתן לראות דגמים חדשים של מנעולים. היום יותר מתמיד אנו מבינים את החשיבות של שמירה על דלת הכניסה לבית. הרי הבית הוא המקום בו אנו מרגישים בטוחים ולכן זה רק טבעי שנרצה להצטייד במנגנון ההגנה המשוכלל ביותר. מנעול מדגם זה יכול למנוע ניסיונות פריצה לבית. המערכת המתקדמת פותחה במטרה להעניק תחושת בטחון בדרגה גבוהה על מנת להבטיח את ההגנה הטובה ביותר.

הכל על צילינדר MT5

איך זה עובד?

כל אחד מאיתנו מכיר את החשש מפני פריצה, כי אחרי כולנו רוצים לחשוב שהבית שלנו הוא המקום הבטוח ביותר. לפיכך, אנו בוחרים להתקין אמצעי הגנה על מנת להרגיש בטוחים. היום ישנם סוגים שונים של מנעולים אבל המנעול הנ"ל נחשב לאיכותי ביותר.

בשונה מדגמים אחרים, כאן מדובר על מפתח חכם בעל שני צדדים כאשר מכל צד ישנם פינים טלסקופיים הכוללים אפשרויות נעילה רבות. צילינדר מדגם זה נחשב לפטנט חדש המגיע עם לא פחות מ-3 מערכות נעילה. ריבוי מערכות הנעילה מאפשר התקנה של המנעול בדלתות מסוגים שונים.

——————-

כרטיס השכפול המגנטי

כפי שנאמר קודם לכן, הבחירה בדגם זה משתלמת מבחינת הגנה על הבית. על מנת שנרגיש בטוחים יותר ישנו כרטיס שכפול מגנטי אשר בלעדיו לא ניתן לשכפל מפתחות נוספים עבור הצילינדר בדלת.

מה המשמעות? ברגע שאנו משאירים את המפתח  בידי אדם אחר הוא לא יכול להעתיק את את המפתח אלא הוא צריך לגשת למנעולן מורשה אשר יש בידו מכונה היודעת לקרוא את הכרטיס וליצור עותק נוסף.

לסיכום היום מדגישים את חשיבות ההגנה על הבית ולכן מוצעים דגמים שונים של מנעולים. התפתחות תחום המנעולנים מלמדת כי יש עלייה במקרי הפריצות וכי יש חשיבות לתת מענה לאזרחים מודאגים.בתקופות שונות היה ניתן לראות מספר מצומצם של מנעולים וכיום בעידן השפע מדגישים את החשיבות של ההגנה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial