האם מחיר שירותי פריצה לרכב משתנים בהתאם לסוג הרכב?

 
האם מחיר שירותי פריצה לרכב משתנים בהתאם לסוג הרכב?
5 (100%) 1 vote

מי שזקוק לשירות של פריצת רכבים לבטח נמצא במצב מאד לא נעים. ייתכן והוא לחוץ או נתון במתח נפשי, שכן הוא לא יכול לפתוח או לנעול את כלי הרכב שלו. מצב זה יכול לקרות בכל רגע ולא תמיד אפשר להיערך או להתכונן לקראתו. חשוב מאד להזמין מנעולן מקצועי שיש לו את ההסמכה הדרושה והוא עוסק על בסיס קבוע בתחום של פריצות לכלי רכב, שכן הוא יידע בדיוק מאילו רכיבים עשויות מערכות האזעקה של הרכב ומהם החלקים הפנימיים של השלט. ועכשיו נשאלת השאלה..

 

איך נקבע המחיר של שירות הפריצה?

חשוב לדעת שרק בידיו של המנעולן יש כלי פריצה, כלומר אלה המתאימים לפריצת רכבים ומאד לא כדאי לנסות להבין לבד מה התקלה או לתקן אותה. פורץ רכבים שזהו תחום עיסוקו יידע בדיוק מה ואיפה לבדוק על מנת להבין מה מקור הבעיה ויציע ללקוח את הפתרון המתאים ביותר. הוא כמובן גם יפרט את העלות הצפויה. ברוב המקרים משך זמן העבודה והמורכבות שלה הם הפרמטרים שעל בסיסם ייקבע המחיר. אם צריך להחליף מנעול אימובילייזר, למשל, מדובר במשימה מורכבת יותר מהחלפת שלט רחוק ולכן שירות שכזה עלול לעלות יותר.

 

מחיר של שירותי פריצה לרכב

כיום ישנם סוגים ודגמים רבים של כלי רכב ובהתאם גם סוגים שונים של מערכות אזעקה, מיגון ונעילה. חלקם כלליים המתאימים לכל כלי הרכב וחלקם כאלה המתאימים אך ורק לכלי רכב מסוימים. כאמור, שירות הקשור לנושא של אימובילייזר עלול לעלות יותר, ללא קשר לסוג הרכב שבו מדובר. יחד עם זאת – ישנם דגמים ישנים מאד שמערכות הנעילה שלהם מיושנות ויש לא מעט מנעולנים המציעים שירותים עבור מערכות אלה כך שגם זה פרמטר הקשור בקביעת המחיר שהמנעולן יגבה בסיום הביקור ומתן השירות.

 

שירותי מנעולן מקצועי 24/7

שירותי מנעולן מקצועי 24/7

 

מנעולן בבת ים (או בכל מקום אחר בארץ) מציע שירותים מסביב לשעון, כולל בסופי שבוע ובשעות הלילה. כאשר שירות של פריצת רכבים נדרש בשעות לא שגרתיות ייתכן ותהיה תוספת תשלום עבור ההגעה בשעות אלה וזאת ללא קשר לסוג הרכב או שנת הייצור שלו. כלי פריצה לכלי רכב או אופנועים תמיד יהיו ברשותו של המנעולן על מנת שיוכל לתת שירות מהיר וללא עיכוב ללקוח שהרכב שלו תקוע ללא יכולת לנסוע.

אם כך, אפשר להבין שהמחיר של שירותי פורץ רכבים עשוי להיות מגוון וקשה מאד להעריך מראש כמה יעלה הביקור והתיקון. ישנה תלות גם בכלי העבודה, במשך זמן העבודה ובמורכבות וגם במידת הדחיפות או בשעה שבה מוזמן המנעולן להגיע, כך שיש הרבה מאד גורמים שישפיעו על המחיר. יחד עם חשוב מאד לפחות להגדיר כבר בשיחת הטלפון הראשונית מה הבעיה על מנת שהמנעולן ינסה להעריך באיזו תקלה מדובר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial