מה ההבדל בין עמוד חנייה לעמוד מחסום?

 
מה ההבדל בין עמוד חנייה לעמוד מחסום?
5 (100%) 1 vote

כאשר מתגוררים או מנהלים עסק במקום שנחשב לעמוס והומה אדם קשה מאד למצוא בו חנייה על בסיס קבוע. גם אם יש חנייה בסמוך או אפילו כזאת הנחשבת לשייכת באופן רשמי וחוקי – לעיתים קרובות עלול להיווצר מצב שבו עוברי אורח או אנשים זרים פשוט תופסים את החנייה ומחנים בה את כלי הרכב שלהם. על מנת להימנע ממצב זה ישנם כיום כמה וכמה פתרונות המוצעים על מנת לשמור על מקום חנייה מפני אנשים זרים. אחד מהפתרונות האלה הוא עמוד חנייה.

כמו שניתן להבין מהשם – עמודי חנייה הם עמודים שמבריגים אותם במרכזה של חנייה מלבנית. כאשר הרכב נכנס אל החנייה או כבר חונה בה – העמוד מקופל ומונח על הרצפה. כאשר אין הרכב נמצא בחנייה ובעליו מעוניין שאף אחד לא יחנה בה בהיעדרו – ניצב העמוד על מדרכה בצורה אנכית וכך אף אחד לא יכול לחנות מבלי לפגוע ברכב שלו. אין מדובר כאן על מחסומי חנייה החוסמים מעבר אל חניון אלא בהגנה על חנייה אחת בלבד. אמנם גם מחסום חנייה יכול להיות בשימוש עבור חנייה אחת בלבד אך אין זה שימושי וייתכן שיהיה מדובר בעלות גבוהה ולא כדאית.

עמוד חנייה ממתכת

עמוד חנייה ממתכת

 

מה ההבדל בין עמודי חנייה מתקפלים לבין מחסומים?

 

כאמור – המחסומים משמשים על מנת לחסום מעברים או כניסות. בדרך כלל יהיה צמוד למחסום עמוד שבו משלמים או מבקשים אישור להיכנס, בעוד את עמוד החנייה יכול לקפל או להציב רק מי שיש בידיו את המפתח המתאים – בעל החנייה עצמו. גם מחסום חנייה מתקפל לא יהיה מתאים עבור חנייה אחת בודדת ולכן עמוד חנייה הוא הפתרון הטוב והמתאים ביותר.

כאשר יש בעיה בעמוד החנייה או אנו מעוניינים להתקין אותם – הכתובת לפנות אליה היא מנעולן בתל אביב או כל מנעולן אחר באזור המרכז בו יש בעיית החנייה. כשם שמנעולן הוא זה שמזמינים כאשר יש בעיה במנגנון נעילה, שלט של רכב או מנעול של דלת – גם תיקון של עמודי חנייה תקולים נמצא בתחום האחריות או שירותי מנעולן מקצועיים. לא מומלץ לנסות להבין לבד מה הבעיה, שכן מי שלא מכיר את נבכי מנגנוני הנעילה עלול לגרום לבעיה להחמיר במקום לפתור אותה. המנעולן, לעומת זאת, יגיע אל המקום עם כלי העבודה שלו ויידע בדיוק מה לעשות.

כאשר עושים שימוש מושכל ונכון בעמוד החנייה הוא עשוי להגן על מקום החנייה בכל יום ובכל שעה. חשוב להקפיד שהמפתח יהיה תמיד נקי על מנת שייכנס בקלות אל חור המנעול ולא תיווצרנה תקלות בשל חלקיקי אבק או לכלוך שחדרו פנימה אל מנגנון הנעילה הפנימי. מומלץ להזמין מנעולן מדי פעם על מנת שייתן את חוות הדעת המקצועית שלו בנוגע למצב של העמוד ויוודא ביחד עם הלקוח שאין צורך בפעולות תחזוקה כלשהן.

למידע נוסף על אזורי השירות שלנו במרכז

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial