מה ההבדל בין מפתח לרכב עם צי'פ ובלי?

 
מה ההבדל בין מפתח לרכב עם צי'פ ובלי?
5 (100%) 2 votes

המפתח של הרכב אבד? המפתח נשבר? נתקעתם מחוץ לרכב ללא אפשרות פתיחה? השלט אינו עובד וגם לא המפתח? נראה שאתם זקוקים לשירות שכפול מפתחות רכב. כולנו מכירים את ההרגשה הלא נעימה כאשר אנו נתקעים מחוץ לרכב מבלי האפשרות להיכנס אליו, או כאשר אין ברשותנו מפתחות רזרביים, ולכן כדאי מבעוד מועד לדאוג לשכפל מפתח רזרבי שיהיה בהישג יד.

שכפול מפתחות רכב אינו דומה לשכפול מפתחות של בית וזאת בשל העובדה כי רובם מכירים צ'יפ הנקרא גם אימובילייזר. החל משנת 1997 רוב יצרניות הרכב עברו לשימוש במפתחות עם צ'יפ אשר תפקידם למנוע גניבות רכב כמה שיותר, יחד עם זאת פורצים וגנבים נעשו עם השנים מתוחכמים יותר ולכן יצרניות רכבים משכללות מפעם לפעם את מנגנוני הנעילה במטרה להקשות על גניבת הרכב, ולכן העלויות של שכפול מפתחות לרכב עולות מפעם לפעם.

שירותי פריצה ושכפול מפתחות בתל אביב

 

רכבים ישנים שיוצרו לפני שנת 1997 יהיו ללא צ'יפ, ולכן העלות של השכפול שלהם תהיה זולה יותר. מפתחות עם צ'יפ יהיה קשה יותר לשכפל, אולם מנעולן בראשון לציון או בכל עיר אחרת המחזיק בציוד הדרוש יוכל לבצע זאת בקלות. ברוב המקרים יהיה על המנעולן ליצור קשר על יצרנית הרכב במטרה לקבל קוד סודי לשכפול המפתח, ולכן יהיה עליו לחבר את הצ'יפ למערכת ייחודית באינטרנט שתאפשר לו לבצע זאת ולרשום את המפתח המשוכפל במערכת האימובילייזר של היצרן.

מהו מפתח לרכב עם צ'יפ?

בכל רכב חדש יחסית מותקנת מערכת נעילה חכמה המאפשרת זיהוי של האימובילייזר טרם התנעת הרכב, למעשה הצ'יפ עצמו מקודד במערכת של הרכב וכך מזהה אותו. את האימובילייזר ניתן לנטרל באמצעות הקשת קוד סוגי בקודן, כך למי שלא יקיש את הקוד לא יוכל להתניע את הרכב.

הצ'יפ עצמו הוא כמעין שבב העשוי מזכוכית או פחם והוא ממוקם בראש המפתח או בגופו, כך שמתג ההצתה של הרכב מזהה את השבב ורק כאשר הוא מזהה שאכן מדובר בשבב הנכון תתבצע פעולת הנעת הרכב. הטכנולוגיה החדשנית בתחום אינה מאפשרת את שכפול המפתח בקלות, אלא דורשת חיבור אונליין לשרת יצרן הרכב כדי לבצע את פעולת השכפול.

למגוון מוצרים מבית ד"ר לוקסמיט לחצו על הלינק

 

שירותיו של מנעולן לשכפול מפתחות רכב

את שכפול המפתח לרכב עם צ'יפ ניתן למצוא אצל מנעולנים המחזיקים בציוד מתקדם המאפשר להם לבצע שכפול מפתחות אימובילייזר ביתר קלות על ידי הציוד הדרוש. כמו כן ניתן למצוא גם מוסכים המציעים את שירות זה עבור לקוחות המבקשים לשכפל את מפתח רכבם.

חשוב לציין כי קבלת שירות שכפול מפתחות אצל מנעולן מקצועי הוא מומלץ יותר, כיוון שהם מתמחים בתחום זה, כמו גם ברוב המקרים מוסכים מפנים את שכפול המפתח אצל קבלן משנה וגובים מחיר יקר יותר עבור השירות, ולכן כדאי לפנות רק למנעולן מומחה.

 

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial