מהם הסוגים השונים של עמודי חנייה

 
מהם הסוגים השונים של עמודי חנייה
5 (100%) 1 vote

עמודי חנייה הם פתרון נהדר עבור אנשים המחזיקים ברשותם חנייה בטאבו ומפעם לפעם נהגים חצופים שתופסים את החנייה הפרטית שלכם למרות שמציבים שלטים המסבירים כי מדובר בחנייה פרטית. תופעה זו היא מוכרת לרבים, בין אם אותם אנשים מבצעים זאת בזדון או שהם התכוונות רק להחנות את רכבם לכמה דקות.

הדבר מתסכל יותר כאשר מדובר על חנייה במשרד או בבית פרטי בערים מרכזיות בהן יש מצוקת חנייה, ואז אנו מגיעים למשרד או הביתה לאחר יום עבודה מתיש להחנות את הרכב ומגלים כי רכב אחר תפס לנו את החנייה ועלינו לצאת לסיבוב כדי למצוא חנייה אחרת.

לוגו - לוקסמיט שירותי מנעולן בתל אביב

הפתרון הטוב והזול ביותר – עמודי חנייה

 

אז במקום להתעצבן בכל פעם מחדש כאשר תופסים לנו את החניון, ניתן פשוט להתקין עמודי חנייה וכך לאפשר לנו להגיע יום יום לביתנו ולחנות בחניון הפרטי. ישנם סוגים שונים של עמודי חנייה, כאשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, ולכן מומלץ לפנות לשירות מקצועי של מומחה להתקנה ותיקון של עמודי חנייה שיוכל לסייע לכם לבחור מחסומי חנייה המתאימים לאופי השטח המוקצה להתקנתם, לאופי השימוש בחנייה ועל פי התקציב האישי שלכם. לאחר בחירת מחסום או עמוד החנייה, תוכלו פשוט ליהנות מחניון פנוי הממתין לכם בבית או במשרד.

 

הכירו את סוגי המחסומים והעמודים הקיימים בשוק

 

עמודי חנייה הידראוליים

מדובר על עמוד הנפתח ונסגר בצורה הידראולית, שאגב יוכל להגיע בסגנון פתיחה וסגירה חשמלי או ידני. עמודי חנייה חשמליים הם המומלצים ביותר כיוון שהם מופעלים באמצעות שלט שתפקידו לסגור ולפתוח את החנייה בצורה נוחה יותר, בעוד הידני יאלץ אתכם לצאת מהרכב בכל פעם על מנת לסגור אותו על ידי מנעול מיוחד או על ידי כנפיים הנפרסות לצדדים וחוסמות את הכניסה לחנייה.

עמודי חניה אוטומטיים

עמודים אלה מופעלים באמצעות חיישנים או על ידי שלטים חשמליים העובדים על ידי לוח פיקוד הנותן פיקוד למערכת וכך המחסום נפתח ונסגר באופן אוטומטי ללא כל מגע יד.

עמודי חנייה עשויים פלסטיק

עמודי אלה הם קבועים ומאפשרים שמירה על מקום מסוים מפני חניית רכבים. עמודים אלה הם גמישים ולרוב יהיו בצבע כתום כדי שרכבים לא יתקלו בהם. את עמודים הללו ניתן להתקין על מדרכה או מול חנויות, מה שלא יאפשר לחסום את המקום על ידי רכבים חונים.

עמודי חניה נשלפים

עמודים אלה נפוצים יותר בפארקים או במקומות ציבוריים כאשר הם חוסמים את המעבר לכניסת רכבים. את עמודים אלה ניתן לפתוח ולסגור בקלות רבה באמצעות מנגנון חשמלי או על ידי פתיחה עם מנעול כדי לאפשר לרכבים מורשים לעבור במקום.

מחסום מוט

מחסום זה הוא הפופולרי והמוכר ביותר הפועל על ידי מנוע ולוח פיקוד ובאפשרותו לחסום חניון גדול או חניון פרטי.

 

לבדיקת מגוון עמודי חנייה מבית ד"ר לוקסמיט

עמוד חנייה ידני

עמוד חנייה ידני

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial