מהם האלמנטים החשובים בדלתות כניסה לבית?

 
מהם האלמנטים החשובים בדלתות כניסה לבית?
Rate this post

דלת הכניסה לביתנו הינה למעשה האלמנט העיקרי החוצץ בינינו לבין העולם שבחוץ. במקרים רבים מותקנות מערכות אינטרקום, מערכות אבטחה, קודנים ואפילו מאבטח אולם אלמנט החציצה המרכזי הינו דלת הכניסה. על מנת להבטיח הפרדה אמיתית ואיכותית בין החוץ לבין פנים הבית חשוב לשמור על כמה גורמים מהותיים המאפשרים את ביטחונם של דיירי הבית.

עמידה בתווי תקן

 

האלמנט החשוב ביותר בבחירת דלת כניסה הוא הבטיחות. כיצד ניתן לאמוד את מידת הבטיחות של דלת זו או אחרת? על ידי בדיקת תווי התקן בהם היא עומדת. כל דלת צריכה להיות בעלת סימן תו תקן ואחרת אין לרכוש אותה. חשוב לוודא מבעוד מועד באילו תווי תקן דלתות כניסה צריכות לעמוד ובאילו הדלת אכן עומדת.

מערכת נעילה איכותית ומתקדמת

 

כיום מערכות הנעילה המותקנות בדלתות כניסה הינן מהמתקדמות שקיימות. לפיכך דלתות כניסה מעוצבות ומאובטחות מעניקות הגנה מפני חדירה של אורחים לא רצויים, התקרבות של משוטטים וסכנות אחרות. מערכות הנעילה כוללות פיתוחים ופטנטים שונים שהומצאו בשנים האחרונות. הפטנטים הללו הם אלו השומרים עלינו מפני סכנות שונות ולכן חשוב לוודא כי גם הם עומדים בתווי התקן וכי מותקן בדלת הכניסה שבחרתם אלמנט אבטחה מרשים.

פלדה מחוסמת

 

פלדה מחוסמת היא הגורם המרכזי המעניק את הביטחון בדלתות כניסה. בחירת דלת הכוללת פלדה מחוסמת מבטיחה שקט נפשי לכל אורך הדרך. יחד עם זאת לא כל הדלתות המיוצרות כיום אכן מבוססות על פלדה מחוסמת וחשוב לברר טרם הרכישה.

דגם מתקדם

 

מדי שנה הפורצים והגנבים הולכים ומשתדרגים וכך גם אמצעי האבטחה המיועדים למניעתם. בחירת דלתות כניסה ישנות תהיה בטיחותית פחות שכן מדובר במערכות אבטחה שהגורמים הלא רצויים מכירים היטב. על מנת להבטיח את השקט הנפשי יש לבחור בדלת כניסה מתקדמת מסוג חדשני כך שמערכת האבטחה שלה תהיה מספיק איכותית על מנת להגן על בני הבית.

התאמה אישית

 

נכון להיום ישנו מגוון כה עצום של דלתות כניסה כך שקשה למצוא את הדלת המושלמת. מאידך, המגוון הגדול של דלתות הכניסה הקיימות מאפשר התאמה אישית של דלת הכניסה לצרכים הייחודיים של בני הבית. באופן זה ניתן להבטיח כי הדלת לעולם לא תינעל כשדיירי הבית בחוץ, כי הדלת תתאים בדיוק למידת השימוש של בני הבית וכי זו תספק את ההגנה המקסימלית הנדרשת. אין ספק כי התאמה אישית של דלת הבית תבטיח את הביטחון הרגשי הרצוי.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial