מהי כספת ביתית לאקדח ומה מחירה?

 
מהי כספת ביתית לאקדח ומה מחירה?
5 (100%) 2 votes

ישנן לא מעט סיבות להחזיק בבית כספת ביתית ואכן בלא מעט בתי אב בארץ ובעולם כולו ניתן למצוא כספות לשימוש ביתי, גם אם הן מוחבאות ובעלי הבתים לא מעוניינים שעוברי אורח יידעו על קיומן. הכספת המתאימה לשימוש ביתי היא בדרך כלל כספת קטנה שלא אמורה להכיל פריטים גדולים.

מה שבדרך כלל מאוחסן בתוך כספת לבית הוא כלי נשק הנישא ברישיון, מסמכים חשובים (כמו צוואה של מי מבני הבית) או תכשיטים יקרי ערך. גם אם מאוחסן אקדח בתוך הכספת האחסנה מבוצעת על מנת שהאקדח לא יהיה נגיש לאף אחד מלבד מי שאמור לעשות בו שימוש.

 

כספת ביתית לנשק

כספת ביתית לנשק

 

כיום ניתן להשיג אפילו כספת לאקדח, כלומר כספת שזהו ייעודה ושימושה. הגודל ונפח האחסון שלו יתאימו בדיוק למידותיהם של אקדחים שונים ובשל מידותיה הקטנות יהיה קל מאד להחביא אותה בתוך מגירות או ארונות בבית כך שאף אחד כלל לא יידע שהיא נמצאת בבית. אפשר לבחור בין כספת הנפתחת וננעלת על ידי כרטיס מגנטי, מנגנון נעילה ביומטרי (המבוסס על סריקה של טביעת האצבע שמורשית לפתוח או לנעול), קוד מספרים דיגיטלי או סיבוב אנלוגי של גלגל מספרים.

כך או כך הכספת תגן על גישה לאקדח ואף אחד לא יוכל לעשות בו שימוש ללא אישור או ידיעת דרך פתיחת הכספת.

 

מה קורה כשיש בעיה עם הכספת הביתית?

כספת המיועדת לשימוש באחסון של פריטים קטנים או אקדח אמורה להיות כספת בטוחה. יחד עם זאת היא עלולה להיפגם, בעיקר אם לא מקפידים על יישום של הנחיות בטיחות או ביצוע של פעולות תחזוקה כפי שמנחה החברה היצרנית. במקרה כזה חשוב מאד לקבל ייעוץ או שירות של פורץ כספות מקצועי ומוסמך. יהיה זה מנעולן שיש לו הסמכה וניסיון בפתיחה חיצונית של כספות גם כאשר אלמנט הפתיחה לא נמצא ברשותו או ברשות הלקוח. מדובר בהתמחות מיוחדת של מנעולנים ולא כל פורץ מנעולים אכן גם יספק שירותים אחרים כמו פריצת כספות.

כספת המיועדת לשימוש ביתי או כספת לאקדח עולה כמה מאות שקלים, כתלות במנגנון הנעילה וברמת האבטחה שהיא מספקת. בעולם הכספות המחיר נקבע על פי גודל הכספת והתחכום של מנגנון הפתיחה והנעילה. לכן, כאשר מדובר בכספת קטנה המחיר יהיה בהתאם. יחד עם זאת, אין בגודלה של הכספת כדי להוריד מרמת האבטחה והמיגון שהיא אמורה לספק והיא תהיה מתוחכמת מאד גם בגודלה הקטן.

חשוב מאד לבחור בדיוק את הכספת המתאימה בתור כספת לבית. במידה ונבחרת הכספת המתאימה עשויים לגלות שהיא תתאים לאחסון של פריטים אחרים בנוסף לאקדח והיא תהפוך במהרה לפריט מהותי שיש לו חשיבות גבוהה גם בחיי היומיום של בני המשפחה, או לפחות של המבוגרים שבה. כך אפשר יהיה לישון בשקט בידיעה שהאקדח שמור ומאובטח.

למידע נוסף על שירותי מנעולן בתל אביב ואזור המרכז

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial