מהו מנעול המולטילוק?

 
מהו מנעול המולטילוק?
5 (100%) 2 votes

מנעולים ומנגנוני נעילה בדלתות או חלונות הם נושא שמעסיק אנשים רבים ללא קשר בתחום עיסוק או בנתון דמוגרפי אחר. כל אדם רוצה שהבית שלו יהיה מוגן ומאובטח ויודע שבתחום זה לא מתפשרים ולא בהכרח מחפשים את האפשרויות הזולות והפשוטות, שתהיינה קלות לפריצה או לכניסה של מי שאינו מורשה.

סוגי דלתות שונים דורשים סוגים שונים של מנעולים וחשוב לשם בחירה נכונה להכיר את השוק ולדעת על אילו תכונות של המנעול לבסס את הבחירה והרכישה. חשוב לדעת שאם מדובר על דלתות פלדה מי שמוסמך לתת מידע ולבצע התקנות הוא מנעולן מורשה ומוסמך והוא איש המקצוע המתאים לביצוע המשימה.

החלפת מנעול לדלתות

 

צילינדר מולטילוק mt5 נחשב למנעול המתקדם ביותר כיום בשוק. הוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ומתוחכמת המעניקה ביטחון ושקט נפשי רב לכל מי שמתגורר בבית ומושפע מהבחירה במנעול זה. מנעול זה משתייך לקטגוריית מנעולי צילינדר לדלת – טכנולוגיה שמועדפת ומומלצת בשנים האחרונות על ידי מנעולנים בכל רחבי הארץ והעולם.

כיאה למנעולי צילינדרים – מנגנון הנעילה מורכב מגליל מתכתי המותקן בחלק הפנימי של הדלת ומסתובב על ידי מפתח על מנת לפתוח או לנעול את הדלת. צילינדר מולטילוק מתאים לדלתות פנים או חוץ ואפשר לעשות מגוון רחב של שימושים.

צילינדר

היכן מתקינים מנעולי צילינדר?

 

כאמור, מנעול מסוג צילינדר mt5 הוא המנעול המוכר, הנפוץ והמועדף כיום גם על ידי לקוחות שמחפשים להתקין אמצעי מיגון חזק ואיכותי וגם על ידי מנעולנים המתקינים בעצמם ומייעצים ללקוחות על סוגים שונים של מנעולים. בזכות הצילינדר העדין והמתוחכם קשה מאד, עד בלתי אפשרי לחלוטין לשכפל או לפרוץ את המנעול וכך מי שגר בבית יכול להיות רגוע ושקט שהוא, בני המשפחה שלו והחפצים יקרי הערך שלו מוגנים ולא ניתן להיכנס אל תוך הבית פנימה ללא אישור או בכוח.

מי שאין לו מנעול מסוג זה מומלץ לו לבצע החלפת צילינדר וכך ליהנות מכל היתרונות שמציע המולטילוק.

בשוק קיימים גם מנעולי צילינדרים רב בריח כך שישנן אפשרויות רבות עבור מי שמעוניין לבחון מגוון של אפשרויות ורק על בסיס התרשמות זו לבחור את המנעול המתאים ביותר עבורו. חשוב לקבל חוות דעת ממי שכבר החליף מנעול בעצמו או מי שיש לו ידע בתחום וכך להחליט מה יהיה הכי נכון ומתאים לבית זה או אחר.

חשוב לזכור שלא מומלץ להתפשר על מנעול באיכות נמוכה כאשר מדובר על שמירה על הבית, על בני המשפחה ועל חפצים הנמצאים בו.

צילינדר לדלת מתאים גם לדלתות כניסה וגם לדלתות פנים וחוץ, אפשר לבחור מתוך דגמים שונים המתאימים לשימושים שונים וכאשר המנעול מותאם אישית לכל דלת – אפשר יהיה לקבל הגנה ומיגון היקפיים בדיוק ברמה הדרושה. התייעצות עם איש מקצוע תהיה הכרחית ונכונה.

 

למידע נוסף על שירותי המנעולן של ד"ר לוקסמיט

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial