איך למצוא כספות איכותיות במינימום מחיר?

 
איך למצוא כספות איכותיות במינימום מחיר?
5 (100%) 1 vote

ישנם מקרים או מצבים רבים שבהם אנשים ירצו לרכוש כספות לבית שלהם. כמובן שהסיבה המרכזית היא שמירה על חפצים או מסמכים חשובים שיש להם ערך רב ואסור שיהיו גלויים לעיני כל. כאשר מדובר לדוגמא על כספת לבית יהיה מדובר בכספת קטנה יחסית שברוב המקרים יכניסו לתוכה תכשיטים, אקדח המוחזק באישור וברישיון או מסמכים חשובים כמו חוזים או צוואה. כיום ניתן להשיג כספת ביתית במגוון דגמים, גדלים או המצוידת במגוון מנגנוני נעילה ולכן טווח המחירים של הכספות האלה בפרט וכספות בכלל רחב מאד. כאשר מעוניינים לרכוש כספת, ללא קשר לשימוש המיועד שלה – כדאי להגדיר מראש את התקציב שהועמד לטובת זאת.

כספות אישיות הן הכספות הזולות ביותר בדרך כלל, מפני שהן קטנות ולא ניתן להכניס לתוכן הרבה דברים. בנוסף, כאשר בוחרים את אלה בעלות מנגנוני המיגון והנעילה הפחות מתוחכמים – הן לבטח תהיינה זולות יותר. ככל שמנגנון הנעילה פשוט יותר ומתוחכם פחות – כך יהיה מחיר הכספת נמוך יותר. לכן כאשר מחליטים לקנות כספות זולות – הגודל ורמת התחכום של מנגנון הנעילה הם פרמטרים חשובים שמשפיעים באופן ישיר על המחיר. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לחפש שירות של השכרת כספות. לאחר תקופת השכרה קל יותר להחליט האם המחיר של כספת מצדיק את עצמו ושווה להשקיע אותו.

 

השכרת כספות לארועים

שירות תיקון או חידוש כספות

פרמטר נוסף שצריך לקחת בחשבון כאשר מעוניינים לרכוש כספת הוא שירותי מנעולן שאולי יידרשו על מנת שהכספת תפעל באופן תקין ותגן על התכולה שלה. המנעולן עשוי לסייע במצב שבו הכספת נתקעת, לא נפתחת או לא ננעלת. הוא יוכל לפתוח את החלקים הפנימיים שלה או לאבחן באמצעות כלי העבודה שלו מה הבעיה וכמובן לפתור אותה. חשוב לדעת שרק מנעולן מוסמך ומקצועי עשוי להציע את השירותים האלה וגם אם מדובר בכספת קטנה אין לגודל שלה חשיבות ולא מומלץ לנסות לתקן אותה לבד.

במידה ומחליטים לקנות כספות זולות חשוב לדעת אילו שירותי תמיכה וסיוע נכללים במחיר על מנת שאפשר יהיה להתארגן וליצור קשר עם מנעולן או לשמור בהישג יד את פרטי ההתקשרות איתו. התכולה של כספות אישיות עשויה להיות חשובה ורגישה מאד, גם אם הכספת קטנה מאד. יהיה זה מצב לא נעים שהכספת לא תיפתח או לא תיסגר ולא תהיה גישה לתכולה שלה, או שהתכולה תהיה חשופה מבלי שאפשר יהיה להיות בטוחים שהכספת נעולה כראוי.

את הכספות ניתן לרכוש בחנויות או נקודות מכירה מקצועיות המציעות גם שירותי מנעולנות שונים. בדרך זו אפשר להבטיח שאנשי המקצוע במקום יוכלו לסייע, לתת שירות ולהמליץ על סוג הכספת שיהיה הכי מתאים לרכוש. כאשר מגדירים מראש את הצרכים ואת התקציב קל יותר לקבל עזרה ולהבין איזו כספת תהיה הכי מתאימה.

ד"ר לוקמסיט מציעים שירותי פריצה ומנעולן בתל אביב ואזורי המרכז.

למידע נוסף על אזורי השירות שלנו לחצו כאן

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial