כמה עולה לשכפל מפתח לרכב?

 
כמה עולה לשכפל מפתח לרכב?
5 (100%) 2 votes

מידי יום אנו משתמשים במפתח הרכב במטרה לפתוח עם השלט את הרכב ולהתניע בצורה תקינה את הרכב וכך לאפשר לנו להגיע ממקום למקום. יחד עם זאת יש לא מעט מקרים בהם מפתחות הרכב הולכים לאיבוד או שבכלל הצרור נגנב לנו עם התיק, ולכן תמיד טוב שיש מפתחות רזרביים למקרי חירום.

רבים שואלים ובצדק כמה עולה לשכפל מפתחות רכב, הרי כאשר מדובר על רכב חדש יחסית בעל מנגנון נעילה משוכלל, וודאי המחיר יהיה הרכב יותר יקר ביחס לרכב ישן, כמו גם העלות משתנה בהתאם לסוג המפתח ודגם הרכב. בכל מקרה, תמיד כדאי להחזיק שני מפתחות, האחד שישמש אותנו ביום יום ואחד למקרה חירום שיכול להיות מיני רבים כגון – המפתח נשבר, המפתח אבד, המפתח ננעל ברכב וכו'.

מפתח לרכב

הפערים במחירים בין מנעולנים ובין מוסכים

שירות שכפול אימובילייזר ובכלל שכפול מפתחות ושלטים ניתן לקבל בשני מקומות; האחד הוא אצל מנעולן במרכז המחזיק ברשותו ציוד וחנות מסודרת לשכפול מפתחות, והאופציה השנייה היא במוסכים. הפערים במחירים יכולים להיות משמעותיים, מובן שאצל מנעולן בתל אביב או בכל עיר אחרת העלות תהיה זולה יותר ביחס לשכפול אצל מוסכים, ולכן כדאי לבצע השוואות מחיר טרם שכפול המפתחות.

רק לסבר את האוזן, ייתכן כי יהיו פערים של מאות שקלים בין מנעולנים לבין מוסכים. ולמה ההבדל הוא כה משמעותי במחיר? הסיבה לכל היא פשוטה. מוסכים מחזיקים במכונאים ולא מנעולנים, ולכן הם ישלחו את המפתח לשכפול אצל קבלן משנה, ויגבו דמי תיווך בגין השירות. יוצא מכך שהלקוח משלם לשני בעלי מקצוע, כאשר בפועל רק המנעולן מבצע את העבודה.

אנו בד"ר לוקסמיט מספקים את שירותנו בכול אזורי תל אביב והמרכז.

כנסו כאן למידע נוסף על מנעולנים באזור בת ים

 

מפתח אימובילייזר לרכב

מהו מפח אימובילייזר ולמה כל כך יקר לשכפל אותו?

כאשר מבצעים שכפול מפתחות לרכב ברוב המקרים נתקלים בשכפול אימובילייזר ששכפולו יהיה יקר יותר. אימובילייזר נמצא בתוך המפתח והוא למעשה שבב מיקרוני. את האימובילייזר מתקינים ברכבים החל משנת 1997 במטרה להילחם בגניבת רכבים.

אומנם הוא נראה פשוט, אבל הוא מתוחכם ובעל יכולות זיהוי ייחודיות המונעות מגנבים לשכפל את מפתחות הרכב. עם השנים גנבי הרכבים נעשו יותר ויותר מתוחכמים ולמדו גם לשכפל את האימובילייזר, ולכן הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת כדי להקשות עליהם את השכפול, ולכן עלויות שכפול מפתח אימובילייזר יקרה יותר.

תהליך שכפול מפתחות טומן בחובו ביצוע כמה שלבים בצורה מקצועית על מנת להגיע לדיוק הדרוש. בשלב הראשון יש צורך לחתוך את להב המפתח בעזרת מכשור מיוחד אותו מחזיק מנעולן מומחה. לאחר מכן יש לקודד את השבב שבמפתח במערכת על מנת שהוא יהיה מורשה במערכת האימובילייזר, שאגב את פעולה זו מבצעים דרך מחשב ודורשת פעמים רבות קבלת קוד מהיצרן כדי לבצע את התהליך.

השלב האחרון הוא קידוד השלטים אשר יאפשרו את פתיחת וסגירת הדלת בצורה נינוחה.

למידע ופרטים נוספים על שירותי מנעולן לחצו כאן

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial