כמה זמן צריכים לצפות לשירותי מנעולן

 
כמה זמן צריכים לצפות לשירותי מנעולן
5 (100%) 2 votes

שירותי מנעולן הם שירותים מיוחדים במינם שחייבים להיות זמינים עבור לקוחות מסביב לשעון – 24 שעות ביממה. כאשר אדם מסוים מזמין מנעולן באזור המרכז, או בכל מקום שבו הוא גר – הוא כנראה בבעיה גדולה ומצוקה גדולה אפילו יותר, שכן ייתכן והוא לא מצליח להיכנס לבית שלו, שהמפתח תקוע בחור המנעול, שהדלת אינה נפתחת או ננעלת או שהרכב שלו לא מתניע.

כך או כך, תהא הסיבה אשר תהא – אין עוררין על כך ששירותי פריצה לבית חייבים להינתן מהר ככל האפשר, גם אם מדובר בשעות הלילה או הבוקר המוקדמות.

כאשר לקוח מתקשר למנעולן ומסביר לו את הבעיה ייתכן שהוא כבר עומד תקוע מחוץ לדלת או לאוטו ואין ביכולתו להמשיך בשגרה או בפעולות שהתכוון לבצע. מנעולן בתל אביב שנמצא בקרבת מקום יוכל להגיע אל הלקוח אפילו תוך מספר דקות ולסייע לו ככל שיוכל.

בנוסף, מנעולן מאזור זה יוכל להציע שירותים גם ללקוחות המתגוררים בסמוך לתל אביב, שכן הוא מסתובב בין לקוחות ולא נמצא במקום אחד, כך שייתכן והוא נמצא בקרבה ללקוח שזקוק לעזרה ויוכל להגיע חיש מהר. ישנם מנעולנים המגדירים מה פרק הזמן הסביר להמתין לשירות המנעולנות אך לא תמיד ניתן לעמוד בפרק זמן זה אך מה שחשוב הוא ההגעה המהירה ככל האפשר.

 

מנעולן בתל אביב - רכוב על אופנוע

פרק הזמן להמתנה למנעולן

 

כאמור – שירותי מנעולן הם שירותים חשובים מאין כמותם ולא מזלזלים בהם כאשר יש בהם צורך. בין אם דרושה החלפת מנעול ובין אם מדובר במשימה יותר או פחות מורכבת – אף מנעולן לא יכול להתחייב לפרק זמן ההגעה, שכן הוא לא יכול לדעת היכן יימצא כשיפנה אליו הלקוח או מה יהיה מצב תנועת כלי הרכב באזור הרלוונטי.

מנעולן במרכז יכול לתת שירות ללקוחות רבים בערים שונות וכאשר הוא מרגיע את הלקוח בטלפון ומעריך את פרק הזמן שייקח לו להגיע – לעיתים די בכך ואין צורך לנקוב במספר דקות מדויק עד להגעה. גם אם דרושה פריצה לדלת – ייתכן והלקוח יוכל להמתין את פרק הזמן הדרוש להגעת המנעולן.

כאשר מנעולן זה או אחר מתחייב לפרק זמן שבו הוא תמיד יוכל להגיע לכל לקוח אין מדובר בנוכלות, אמנם, אך ייתכן והתחייבות זו תהיה רחוקה מהמציאות ומי שייפגעו מכך הם הלקוח והמנעולן גם יחד. מנעולן ביפו שנמצא באמצע משימת חילוץ או פריצה לא בהכרח יוכל להגיע תוך רבע שעה לצד השני של תל אביב או אפילו לא ליפו, בעיקר אם עדיין לא סיים את המוטל עליו.

פעולה של פריצה לאוטו עלולה לארוך זמן רב שלא ניתן להעריך מראש והמנעולן לא בהכרח יידע תוך כמה זמן יסיים. לכן הדבר הנכון הוא להעריך את פרק הזמן להגעה מבלי להתחייב.

למידע נוסף על אזורי השירות שלנו לחצו כאן

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial