כל מה שרציתם לדעת על בחירת כספת

 
כל מה שרציתם לדעת על בחירת כספת
5 (100%) 2 votes

מה כדאי לדעת כאשר בוחרים כספת. צעד אחרי צעד במסע אחר מציאת כספת מתאימה.

רכישת כספת לבית אינה דבר קל במיוחד, כי אי אפשר לחשוב כי מדובר בפעולה פשוטה- העיתונים מלאים בדיווחים על פריצות לבתים. כמה טלפונים ובדיקות וזהו? לא ממש. לפני שרוכשים כספת כדאי להביא  בחשבון מספר פרמטרים. במציאות בה מתבצעת פריצה כל כמה שניות, מציאת כספת מתאימה אינה עניין בכך.

לקטלוג כספות למכירה

מה ברצוננו לאחסן בכספת?אחת השאלות הראשונות בבואנו לרכוש כספת היא מה ברצוננו לשים בכספת. האם נשק, תכשיטים או חפצים אחרים? בעת רכישת כספת כדאי לרכוש כספת מעט גדולה יותר על מנת לאחסן כמה שיותר חפצים ולא להגיע לסיטואציה בה אין מקום לאחסן את החפצים. היום ניתן לראות מגוון כספות – החל מגדולות ועד קטנות כאשר לכל אחת מהן אמצעי נעילה ייחודיים. ככל שהחפצים אותם אנו מעוניינים לשים בכספת יהיו גדולים יותר, כך כדאי להשקיע ברכישת כספת גדולה יותר.

כספת עם נעילה דיגיטלית

כספת עם נעילה דיגיטלית

כספת ביתית

כספת ביתית

לשירותי פריצת כספות

למה יש לשים לב?

בעת רכישת כספת יש לשים לב למספר דברים:

  • עובי הדופן: בעת רכישת כספת יש לשים לב לעובי של דופן הכספת. דופן הכספת מאפשר לכספת להיות בעלת משקל גבוהה יותר מה שלא יאפשר לגנבים להסתבך יתר על המידה בפריצה.
  • החומר ממנו בנויה הכספת: כספת איכותית תהיה עשויה מחומרי גלם חזקים למשל ברזל.
  • סוגי נעילה: כיום לכל כספת יש סוגי נעילה שונים, ולכן בבואנו לבחור כספת חשוב להבחין בין סוגי הנעילה השונים.

להזמנת מנעולן מקצועי

לבית או למשרד?

בעת הבחירה בכספת חשוב מאד לדעת  עבור איזה מקום אנו בוחרים את הכספת האם לבית או למשרד. בבית כדאי להתקין כספת לא גדולה מדי למשל בגדול 7- ס"מ. לעומת זאת, במשרד הנחשב למקום בו אנשים מסתובבים לאורך כל שעות היום, כדאי להתקין כספת גדולה יותר וכן כדאי להקפיד על צורת הנעילה. כך או כך כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מתחום הכספות על מנת להתקין את הכספת המתאימה ביותר,כזו שתשרת אתכם לאורך זמן רב.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial