טיפול רכב במוסך לאחר פריצה

 
טיפול רכב במוסך לאחר פריצה
Rate this post

פרצו לרכב, הרכב לא נגנב אך ההשפעות וההשלכות אשר אינן תמיד גלויות לעין מחייבות משנה זהירות ומחשבה נוספת לפני שאתם מחזירים את הרכב אל הכביש.

רבים מהפורצים העושים את מעשה הפריצה, לבתים ואפילו למכוניות ורכבים שונים, לא תמיד יעשו זאת ע"י "מכה" אחת, הם יבחנו את השטח, את טיב האבטחה, המצב הכללי של הרכב ואפשרויות הפריצה אליו ורק לאחר מכן ישלחו ידם אל הסוויצ'.

פורצים מיומנים יוכלו, ללמוד תוך שניות ספורות, את אפשרות הנעת המנוע וצורת הצלינדר, ליצור לעצמם העתק או חלופה מדויקת וביום למחרת עוד לפני שבעל הרכב הרגיש להשלים את פרויקט הפריצה. הטיפול ברכב לאחר הפריצה, במיוחד לאור עליית התחכום וההתייעלות בעולם גניבת הרכבים דרושה בייחוד באם מערכת האבטחה על הרכב הייתה לקויה עוד לפני הפריצה.

אי הטיפול ברכב לאחר הפריצה, משמשת פרצה, הלכה למעשה, הקוראת לגנב. מוסכים מורשים ומנעולני רכב פרטיים, יוכלו לתת לכם טיפים ואפשרויות אבטחה וטיפול ברכבכם בדיעבד, לאחר הפריצה, וכמובן, מתן דוח לחברת הביטוח. לצפייה בנושא מנעולן בבאר שבע לחץ כאן

בדיקת חוסרים וחפצים גנובים לצורך דיווח לחברת הביטוח

 

באם רכבכם נגנב חשוב מאוד לשים לב לחפצים החסרים ולוודא שהחפצים באמת היו ברכב במעמד הפריצה. באם נגנבו חפצים בעלי ערך, כמו מערכות שמע וסאונד, חפצים כמו תיקים עם פריטים יקרי ערך עשויים לזכות אתכם בפיצוי מחברת הביטוח. אולם, הגשת תביעה שלא בצדק עשויה לשמש נגדכם בעת חקירת הביטוח המתבצעת במקרים רבים גם ללא ידיעת הלקוח ומגלה אי דיוקים משמעותיים בעת דיווח בעקבות הפריצה.

מקרה תביעה שקרי, גם כזה אשר נעשה בתום לב (בתמימות) ותוך חוסר תשומת לב מספקת עשויה להביא אתכם למצבים של מעמד רעוע בקרב חברת הביטוח, מעמד המשליך על מחיר הביטוח בעת חידושו, סנקציות כמו תביעות בבית המשפט ועונשים אשר עשויים להסתכם בקנסות גבוהים ואפילו מאס

יש לדווח במיידית למשטרת ישראל ולחברת הביטוח על חוסר בחפצים לאחר גניבהImage courtesy of Toa55 / FreeDigitalPhotos.net

בדיקת צילינדרים האימבולייזר

 

לאחר מקרה פריצה לרכב, חשוב מאוד לשים לב האם האזעקה עודנה פועלת כסדרה וכי האימבולייזר ננעל בעת היציאה מהרכב ולפני השחרור שלו. מנעולן מקצועי ידע, פרטי הוא במוסך מורשה ידע לתת לכם מידע מדויק ופרטים שיתכן וכלל לא התייחסתם אליהם. בדיקת נוספת של אמצעי האבטחה ברכב חשובה ומומלצת במיוחד לאחר מקרי פריצה לרכבים, השלב הבא יהיה תיקון הנזקים וחיזוק אמצעי האבטחה, אשר ישפרו את הסיכויים שלכם מול סיכון מקרי הפריצה לרכב.- אולי זה באמת הזמן לבדוק מה אתם יכולים לעשות כדי שהרכב שלכם יישאר במגרש החניה ובמצב סגור…

בדיקת צילינדרים ואימבולייזר לאחר פריצה

Image courtesy of Phonsawat / FreeDigitalPhotos.net

בדיקת צמיגים ולחץ אוויר בגלגלים לאחר הפריצה

 

לאחר מקרה פריצה, יש לבדוק ביתר תשומת לב את לחץ האוויר ומצב הגלגלים, במקרים רבים של פריצות שלא צלחו, ומקרים של פורצים חובבים כמו נערים, יהיו השלכות של הוצאת האוויר מהגלגלים, ניפוץ פנסים ומראות, שימו לב למקרים אלה לפני החזרה אל הכביש גם אם למראית עין הכל נראה תקין.

מקרי פריצה, אשר אינם מסתיימים בגניבת הרכב ו/או בגניבת חפצים, במקרים של גנבים חובבנים, או סתם חבורה של נערים משועממים, יסתיימו ב"מגע קסם" בפינות שונות של הרכב, כמו אזור הגלגלים והמראות.

בדיקת מצב הצמיגים לאחר פריצה

Image courtesy of khunaspix / FreeDigitalPhotos.net

לא עולים על הכביש עד לאחר בדיקת שלמות כלל המרכיבים ודרישות הבטיחות והאבטחה של הרכב.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial