מהן הכספות הפופולריות ביותר לאירועים?

 
מהן הכספות הפופולריות ביותר לאירועים?
5 (100%) 2 votes

כאשר מארגנים או מפיקים אירוע מסוג כלשהו, שבו אמורים האורחים להעניק במתנה המחאות או כסף מזומן – חשוב מאד שתהיה שם כספת על מנת שמתנות תישמרנה בבטחה עד לסיום האירוע. במקרים רבים דרך המקום שבו מתקיים האירוע – אולם או גן אירועים – אפשר יהיה לברר אפשרות של השכרת כספות או פשוט השאלה של אחת מהן לצורך האירוע בלבד.

ברוב המקרים יהיה זה אחד השירותים מטעם הנהלת המקום, על מנת שמארגני האירוע יהיו שקטים, רגועים ויוכלו להתעסק אך ורק באירוע עצמו ובאורחים שלהם. כאשר יש כספת בטוחה וטובה – לא צריך לדאוג למתנות.

נשאלת השאלה – אילו כספות להשכרה תהיינה המתאימות ביותר עבור אירוע. שכן מצד אחד – תכולתן תהיה בעלת ערך רב אך יחד עם זאת באירועים משפחתיים ממוקמת הכספת בסמיכות לעמדת המאבטח, מה שמקשה עוד יותר על הגישה אליה במידה ומישהו באמת שוקל לפרוץ אותה. לכן כספות לאירועים לא נחשבות לחזקות או מתוחכמות במיוחד. בנוסף לכך, ישנו השיקול שהכספת ממוקמת באזור ציבורי שתמיד יש בו תנועה של אורחים, עובדים או אנשים ולכן גם אם מישהו ינסה לפרוץ אותה ולקחת את תכולתה – לא יהיה לו פרק הזמן הדרוש לעשות את זה.

 

השכרת כספות לארועים

 

אילו סוגי כספות עשויים להתאים לאירועים?

 

באירועים בדרך כלל מסופקות כספות עסקיות בעלות נפח אחסון בינוני. אין צורך לאחסן מתנות או פריטים אלא רק מעטפות עם צ'קים או כסף מזומן – מה שלא דורש הרבה מאד מקום נפחי. כספת למשרד אמורה להכיל בדרך כלל מעטפות, מסמכים או חוזים ולכן היא הסוג המתאים ביותר גם עבור אולם קבלת הפנים לאירוע זה או אחר.

מנגנוני הנעילה אינם מסובכים בדרך כלל ומבוססים על מפתח הנמצא במשרד האולם או בידיו של מנהל האירוע והוא יסייע בפתיחת הכספת בתום האירוע ולאחר שהאורחים יעזבו את המקום. אפשרות נוספת היא כספת המבוססת על מנגנון נעילה של קוד מספרים. את הקוד יידעו המאבטח או מנהל האירוע.
במידה ואתם מחפשים פורץ כספות ומנעולים בבאר שבע, במחירים מיוחדים ואטרקטיביים. אנחנו יכולים להמליץ לכם בשמחה.

כספות לאירועים לא תמיד נמצאות בשימוש אלא רק כאשר אכן מתקיים אירוע באולם או בגן. ידוע שאין ניסיונות לפרוץ את הכספת או לגנוב אותה, מה שכאמור לא רק קשה מאד אלא לא אפשרי במקום הומה אדם וצמוד למאבטח של האירוע. שמירה על הכספת הוא אחד התפקידים של המאבטח מלבד שמירה על קיום האירוע באופן תקין וללא אירועים בעייתיים מיוחדים.

כאשר מתכננים או מארגנים אירוע חשוב מאד לוודא עם בעל המקום או מי שינהל את האירוע שבמקום יש כספת תקינה ואפילו כדאי לוודא שהיא פועלת כראוי. אפשר להחליט ביחד היכן תהיה הכספת ממוקמת על מנת שלא תפריע לאורחים אך תהיה במקום שבו כל האורחים רואים אותה ויוכלו לשלשל לתוכה את המעטפות בקלות ובמהירות מבלי שהפעולה תעכב את האירוע עצמו.

לבדיקת מגוון שירותינו כמו השכרת כספות ומכירת כספות לחצו כאן

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial