איך נגן על עצמנו מפני פורצי אופנועים?

 
איך נגן על עצמנו מפני פורצי אופנועים?
5 (100%) 1 vote

בעלי אופנועים מודעים לבעיית הניידות של כלי הרכב שלהם ולעובדה שהאופנועים מהווים מטרה לפריצה או גניבה. ניתן לחשוב שאופנוע קל יותר לגנוב, בשל המשקל הקל יחסית שלו לעומת כלי רכב בעלי ארבעה גלגלים. זו הסיבה שמי שיש בבעלותו אופנוע עושה את כל המאמצים לשמור עליו ולרכוש עבורו אמצעי הגנה שיקשו על הפורצים מלבצע באופנוע את זממם או אפילו ימנעו לחלוטין את האפשרות לפרוץ אליו ולגנוב אותו. אחד מאמצעי מיגון זה הוא סוגים שונים של מנעולים. יש כאלה המיועדים לשימוש בשמירה על אופנועים וכאלה המיועדים לשימוש כללי ואפשר לעשות בהם שימוש גם עבור אופנועים.

מנעול מסוג צילינדר מולטילוק mt5 נחשב כיום למתקדם ולמתוחכם ביותר בעולם המנעולנות ולכם יש בו שימוש רב כאשר יש צורך בנעילה או הגנה על מקומות או חפצים יקרי ערך במיוחד, כמו למשל אופנועים. כאשר האופנוע קשור או מחובר בשרשרת ברזל עבה ונעול באמצעות מנעול מולטילוק – הסיכוי שפורץ יצליח להערים על מנגנון הנעילה המתוחכם של המנעול קטן ביותר וכמעט בעצם לא קיים. מנעולי צילינדר מולטילוק מתאימים למגוון רחב של שימושים ואכן כל פורץ מנעולים מוסמך ומקצועי ימליץ על שימוש במנעול זה כשיש צורך להגן על תכולה או חפצים.

 

מנעול מולטילוק MT5

מנעול מולטילוק MT5

 

אפשרויות נוספות להגנה על אופנוע מפני פריצה

פעולה נוספת שניתן לבצע היא התקנת מערכת אזעקה מתוחכמת שלא ניתן כלל לדעת על קיומה עד שלא מנסים לפרוץ לאופנוע. יחד עם זאת, צריך להכיר פורץ אופנועים למקרה שבו יש תקלה במערכת האזעקה ובעל האופנוע צריך לנטרל אותה בשל תקלה זו. פורץ בתל אביב, או בכל עיר אחרת, המציע שירותי פריצה ומנעולנות יוכל לסייע בנושא זה ולהציע גם שירות פריצה לאופנועים, נטרול מערכת האזעקה או פריצת המנעול. הפורץ המקצועי גם יידע להמליץ על מנעול MT5 כאמצעי מיגון יעיל מאד שלא ניתן לפרוץ אותו ובעזרתו אפשר יהיה לישון בשקט כאשר האופנוע נעול ברחוב או בכניסה אל הבית.

צילינדר mt5 מתאים למגוון רחב של שימושים מלבד הגנה ומיגון אופנועים. יש כמה וכמה דגמים או גדלים שלו כך שאפשר להתאים אותו לכל מקום שבו יש צורך לעשות בו שימוש. בית, מחסן, חדר עבודה, משרד או אופנוע – כל אלה שימושים המתאימים למנעול זה ובעלי הבית או האופנוע יוכלו להיות שקטים ורגועים שהרכוש שלהם שמור ומוגן.

חשוב מאד לבחור אמצעי מיגון מתוחכמים ומתקדמים ולא לחפש בהכרח את הזולים, שכן אלה עלולים להיות קלים ופשוטים לפריצה על ידי אנשים זרים שאינם מוסמכים לעשות שימוש בתכולת הבית או באופנוע המדובר. כאשר רואים מרחוק שהאופנוע מוגן על ידי אמצעים מקצועיים – הפורצים כלל לא ינסו לפרוץ אליו ויוותרו מראש, שכן הם יבינו שאין להם סיכוי לבצע את הפריצה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
mobile dial